Dostawa i płatności

Rozumiemy, że nasi Klienci oczekują od nas szybkiej wysyłki, dlatego robimy wszystko, aby przesyłki z naszych magazynów wewnętrznych wychodziły od nas w ciągu maksymalnie 1-2 dni roboczych od zaksięgowania wpłaty lub przyjęcia zamówienia za pobraniem.

Zwykle jednak trwa to do 24 godzin od momentu zaksięgowania wpłaty lub przyjęcia do realizacji zamówienia z opcją „za pobraniem”.

W sezonie zimowym (świątecznym) czas realizacji zamówień może ulec wydłużeniu.

Jeśli dany produkt pochodzi z magazynu zewnętrznego o dłuższym czasie realizacji, niezwłocznie o tym fakcie poinformujemy klienta.

Poniżej przedstawiamy nasze magazyny zewnętrzne wraz z informacjami o firmie kurierskiej, szacunkowym czasie dostawy oraz z których magazynów nie wysyłamy zamówień z opcją „za pobraniem”.

Paczki nadajemy z Polski, firmą kurierską InPost lub DPD. W przypadku nadania produktu z magazynu zewnętrznego, paczka może być zrealizowana inną firmą kurierską niż powyżej wskazane.

W przypadku produktów takich jak: pojazdy akumulatorowe, jeździki, sprzęt sportowy, produkty do domu i ogrodu VICTORIA, KOKODYL, Sprzęt optyczny- LEVENHUK, DOBRE KRZESŁO, Crazy Car, zgodnie z powyżej zamieszczoną tabelą, nie realizowana jest opcja przesyłki „za pobraniem”. Możliwa jest tylko wysyłka kurierska za przedpłatą.

Czas realizacji zamówienia dla produktów DOBRE KRZESŁO ( ENTELO ) wynosi 28 dni roboczych.

Po spakowaniu przez nas przesyłki, gdy trafi ona już na sortownie firmy kurierskiej, klient otrzymuje maila z aktywnym numerem nadawczym.

Czas dostawy przez firmę kurierską to w praktyce 1 dzień ( maksymalnie do 2 dni)

Koszty przesyłek kurierskich:

Od Do Cena za przedpłatąCena za pobraniem
[kg][kg][PLN][PLN]
09,919,5023,50
1029,922,5026,50
3059,937,5041,50
6089,95460

Paczkomaty 24/7 InPost:

Od
[kg]
Do
[kg]
Cena
[PLN]
0,015,99917,50

PRZESYŁKA PALETOWA DLA WAGI 12000 KG – CENA 190 zł

Transakcje realizowane są za pośrednictwem Przelewy24.

Zakres wariantów płatności jest następujący:

– przelew standardowy ( realizacja zamówienia po zaksięgowaniu środków na rachunku sklepu ).

– przelew automatyczny

– płatność kartą płatniczą

– transakcja „za pobraniem” z wyłączeniem produktów powyżej wskazanych które w swojej specyfice na poziomie magazynu mają wykluczenie takiej formy płatności.

Operatorem kart płatniczych jest PayPro SA Agent Rozliczeniowy, ul. Kanclerska 15, 60-327 Poznań, wpisany do Rejestru Przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy Poznań Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000347935, NIP 7792369887, Regon 301345068.

Jeśli poszukiwanego produktu nie ma w sklepie lub jest z informacją o braku na magazynie, zachęcamy do kontaktu mailowego z obsługą sklepu. Postaramy się ustalić najbliższy termin pojawienia się produktu na sklepie z możliwością jego zakupienia lub zaznaczymy opcję kontaktu zwrotnego jeśli produkt już będzie dostępny.